Неділя, 3 Березня, 2024

Vodafone прискорює 4G у Києві – досягнуто рекордних 525 Мбіт/сек

Vodafone не зупиняє будівництво й розвиток мережі під час карантину: компанія успішно завершила тестування AirScale trial мережі 4G на частотах 1800 та 2600 МГц у Києві. При цьому вдалось досягти рекордної швидкості пересилання даних – 525 Мбіт/сек. AirScale – це обладнання наступного покоління від Nokia, готове до роботи з 5G.

Мобільний зв’язок та мобільний інтернет стали сьогодні для багатьох українців не тільки засобом спілкування, а й інструментом для віддаленої роботи. Тому Vodafone Україна продовжує інтенсивно розширювати мережу, збільшувати її ємність і впроваджувати інноваційні рішення.

Зокрема, оператор завершив роботи з переведення стандарту LTE на смугу 15МГц по всій території Закарпатської області. Це дозволило суттєво збільшити ємність мережі Vodafone у регіоні. Нещодавно інженери компанії переконфігурували понад 250 майданчиків в Закарпатті, зокрема, й у важкодоступній гірській місцевості. Розширили смугу пропускання мережі LTE в Одесі й Одеській області, у Житомирській області, а також у місті Умань Черкаської області. Vodafone проводить динамічне розширення спектра з 15 до 20 МГц в Дніпропетровській, Херсонській областях та місті Кропивницький. На завершальній стадії також технічні роботи з розширення смуги LTE в Івано-Франківській та Волинській областях.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися