Vodafone прискорив 4G на Буковині

швидкість мобільного інтернету в регіоні зросла на 62%

Vodafone продовжує нарощувати ємність мережі 4G. У Чернівецькій області та в м. Чернівці компанія провела перерозподіл частотного ресурсу на мережі 2G для вивільнення додаткового спектру частот. Звільнені частоти використані для розширення мережі LTE1800 до смуги в 15мгц (з 10 МГц).

В результаті, швидкість мобільного інтернету в регіоні зросла на 62%. В цілому, незважаючи на складні умови роботи на карантині, модернізація охопила 555 секторів базових станцій на 188 майданчиках.

Під час карантину Vodafone інтенсивно будував мережу і впроваджував нові технології. Компанія успішно ввела в комерційну експлуатацію рішення на обладнанні останнього покоління компанії Huawei для мережі 4G в Одесі. Завдяки рішенню LTE1800 4×4 MIMO + LTE2600 4×4 MIMO Carrier Aggregation ще одне місто (після Києва), досяг рекордної швидкості мобільного інтернету в 538 Мбіт/сек з на частотах 1800 та 2600 МГц.

У столиці Vodafone успішно завершив тестування AirScale trial на мережі 4G. При цьому вдалося досягти рекордної швидкості передачі даних – 525 Мбіт/сек. AirScale – це обладнання наступного покоління від Nokia, готове до роботи з 5G.

У Харківській області спектр LTE-1800 розширено до смуги 15+5 МГц. Динамічне розширення спектра стало можливим завдяки технології CloudAIR. В результаті середня швидкість на одного користувача зросла більш ніж в 1,5 рази.

Під час карантину Vodafone також розширив ємність мережі в Закарпатській області, Одесі та Одеській області, Житомирській області, а також місті Умань Черкаської області, в Дніпропетровській, Херсонській, Харківській областях та місті Кропивницький. Компанія продовжує розширення географії покриття у всіх областях України. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 4G для понад 71% жителів країни і 3G для 86% жителів України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я