Philips випустила монітор із режимом маскування зображення для сторонніх глядачів

Основу монітора складає 24-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю 1920x1080 пікселів

Компанія Philips випустила монітор 242b1v із вбудованим режимом маскування контенту від очей сторонніх. Натисненням спеціальної кнопки зображення стає невидимим при погляду під кутом.

Основу монітора складає 24-дюймова IPS-матриця з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів (щільність 93 PPI). При активації режиму приватності Philips Privacy Mode зображення на ній можна побачити лише при перегляді під прямим кутом.

Окрім режиму приватності монітор пропонує також інші режими для більшої зручності та економії. LightSensor використовує датчик для автоматичного налаштування яскравості залежно від освітлення в кімнаті. Датчик присутності на базі інфрачервоного світла визначає відсутність користувача перед монітором та автоматично зменшує яскравість. Виробник обіцяє економію електроенергії до 70%. Режим EasyRead обіцяє, що читання з дисплея буде наче з паперу.

Серед інших характеристик монітора – виходи VGA, DVI-D, DisplayPort 1.2, HDMI (1.4 x 1). Також є USB-B x 1 (у висхідному напрямку), USB 3.2 x 4 (у низхідному напрямку), аудіо (вхід/вихід). Вбудовані динаміки мають потужність 2 x 2 Вт.

Підставка дозволяє налаштовувати поворот до 90 градусів і нахил -5…+35  градусів. Вага девайсу з підставкою складає 5,78  кг.

Ціна гаджета складає близько 14 тис. грн.