Вівторок, 23 Липня, 2024

Vodafone Україна надав безкоштовний зв’язок постраждалим від конфлікту на сході України

У квітні 2020 року Vodafone Україна та УВКБ ООН надали підтримку постраждалим від конфлікту на сході України, забезпечивши безкоштовний доступ до мобільного зв’язку. На підставі даних УВКБ ООН, компанія Vodafone Україна надала безкоштовний зв’язок 2489  людям, які найбільше страждають від наслідків збройного конфлікту та обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу в Україні. Це допоможе людям залишатися на зв’язку, поки їх ресурси виснажені, а мобільність обмежена.

Починаючи з 24 квітня, 2489 людей, які проживають в ізольованих селах уздовж лінії контакту на сході України, отримали безкоштовно 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні або щомісячний пакет послуг: безлімітні дзвінки в мережі Vodafone Україна та 500 МБ Інтернету.

Затяжний збройний конфлікт на сході України призвів до широкомасштабної гуманітарної кризи: 3,5 млн людей потребують гуманітарної допомоги на сьомому році бойових дій. Введення карантинних заходів для подолання поширення Covid-19 створило нові виклики.

Нещодавній звіт УВКБ ООН про вплив обмежень COVID-19 на 119 ізольованих селищ поблизу лінії розмежування на Донбасі, показав, що  51 з них не має доступу до ринків, а в 71 населеному пункті не працює громадський транспорт через карантин. Доступ до поповнення мобільних телефонів зазнав суттєвих обмежень.

«З початку введення карантинних заходів Vodafone Україна допомагає своїм клієнтам залишатися на зв’язку та долучається до благодійних ініціатив. Загальна сума допомоги на сьогодні складає 63 млн гривень. Так ми забезпечили безкоштовний доступ до популярних месенджерів та розважально-освітніх сервісів усім клієнтам, надали медикам безкоштовний зв’язок та інтернет, виділили 33 мільйони гривень на закупку апаратів ШВЛ та засобів захисту для лікарень України», – прокоментувала  Ольга Устинова, генеральний директор Vodafone Україна.

УВКБ ООН підтримує гуманітарні зусилля Організації Об’єднаних Націй на сході України, надає притулок та непродовольчі товари, займається питаннями захисту населення та моніторингу потреб. Завдяки такому моніторингу, який було здійснено спільно з партнерською організацією НУО «Проліска» УВКБ ООН визначило потребу у послугах мобільного зв’язку, як однієї з ключових під час пандемії коронавірусу.

Переважна більшість жителів у селищах, де проходив моніторинг, користуються послугами Vodafone та, через відсутність доступу до інтернету, а також обмеженість у пересуванні, не мають можливості поповнити мобільні рахунки. Саме тому компанія Vodafone Україна надала найбільш чутливим верствам населення на сході України можливість безкоштовно здійснювати дзвінки у період карантину.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися