Вівторок, 25 Червня, 2024

Vodafone Україна оновлює свій бренд із приходом 4G

У квітні 2018 року Vodafone починає працювати під оновленим брендом в Україні та надавати послуги на основі технології 4G. Глобальні зміни відбудуться в новій стратегії, слогані та фірмовому стилі.

«Україна на порозі істотних змін. Запуск 4G – це не просто нова точка росту для операторів і нові послуги для клієнтів. Ми поділяємо впевненість Vodafone в тому, що нові технології – основа позитивних змін у суспільстві та поліпшення якості життя, і Україна сьогодні готова до цих змін, – пояснює генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова. – Прояв нової стратегії бренду українці відчують і в нових технологіях, послугах, та в новому середовищі взаємодії з клієнтами».

Репозиціонування поширюється на 36 країн, де представлений бренд Vodafone, включаючи Україну. Вперше нову концепцію презентували у Лондоні восени 2017 року.

Головний фокус оновленого бренду Vodafone – оптимізм щодо майбутнього, що показує новий слоган «The future is exciting. Ready?». В Україні буде використовуватися і англійське звучання, і українська версія: «Майбутнє викликає. Ready?».

У новому стилі акцент зроблено на фірмовому знаку, який стає центральним графічним елементом усіх зображень. Логотип представлений у новому 2D-дизайні та замінить об’ємне зображення, що використовувалось раніше.

Стратегія позиціонування бренду й рекламні кампанії були розроблені на основі масштабного дослідження «Оптимізм щодо майбутнього», проведеного в 14 країнах світу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися