Субота, 13 Липня, 2024

Vodafone Україна переходить на SIM-картки з підтримкою 4G

sim-card

Навіть якщо б завтра в Україні запустили 4G, скористатися сучасним мобільним зв’язком навряд чи хто б зміг. Адже поширені у нас SIM-картки не розраховані на цей стандарт. Тому Vodafone Україна повністю перейшла на закупівлю нового типу карток USIM, які підтримують 4G. Вони також дозволяють користуватися послугами в мережах GSM і UMTS.

USIM-картка має більший обсяг пам’яті – в її адресну книгу можна записати до 500 контактів, тоді як звичайна SIM-картка вміщує 160 телефонних номерів. Нова картка також дозволяє зберігати розширені адресні дані – для одного контакту можна зберегти кілька телефонних номерів й адресу електронної пошти. Картки USIM мають вищий ступінь криптографічного захисту порівняно із SIM-карткою. Технологія передбачає, що не тільки базова станція перевіряє можливість обслуговування USIM-картки в мережі оператора, а й USIM-картка перевіряє належність базової станції до потрібної мережі. Це виключає можливість підключення телефона до так званих «піратських» базових станцій.

Картки нового типу будуть встановлені в усіх нових партіях стартових пакетів оператора. Наявні абоненти можуть замінити свою стару картку на USIM у будь-якому магазині Vodafone.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися