П’ятниця, 14 Червня, 2024

Vodafone Україна підтвердила якість послуг та надійність

Увесь персонал Vodafone Україна, з вищим керівництвом включно, забезпечує високу якість сервісів. Це підтвердило бюро «Bureau Veritas Certification», яке провело аудит системи менеджменту якості оператора. Вона відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2008.

Аудитори провели серію інтерв’ю з керівниками різних підрозділів і оцінили внутрішню документацію компанії. Разом з ефективністю вибудуваної створеної системи менеджменту якості та високим рівнем компетентності персоналу всіх рівнів перевіряльники відзначили високу залученість персоналу всіх рівнів, зокрема, і вищого керівництва, у процес підтримки і вдосконалення системи менеджменту якості.

Впроваджена у Vodafone Україна система менеджменту якості повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Він дозволяє оцінити внутрішні процеси компанії, які безпосередньо позначаються на якості продуктів і послуг, що надаються клієнтам. У міжнародній практиці відповідність даному стандарту є доказом якості послуг і надійності компанії як бізнес-партнера.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися