Неділя, 14 Квітня, 2024

Vodafone Україна пропонує бізнесу місяць безкоштовного користування vBackup

Vodafone в період карантину пропонує бізнесу убезпечити дані і надає місяць безкоштовного користування рішенням vBackup. Це рішення реалізоване на базі Veeam Backup&Replication й забезпечує надійний захист даних рівня Enterprise та мінімізує ризики, пов’язані з програмними збоями, технічними несправностями обладнання та помилками співробітників.

vBackup дає клієнтам можливість:

  • Управління бекапами – налаштування політики резервного зберігання, частоти й глибини зберігання. Можливість самостійно, за потреби, відновлювати дані.
  • Слідувати правилу резервного копіювання 3-2-1.
  • Можливість мігрувати в хмарну інфраструктуру IaaS від Vodafone на базі рішення від VMware.

Щомісячна оплата розраховується виходячи з обраної моделі послуги та обсягу vHDD. Перший місяць користування vBackup – безкоштовно.

Для того, що б скористатися vBackup, компанії слід звернутися до свого експерта в Vodafone Україна, або ж надіслати запит на iaas.cloud@vodafone.ua

Vodafone продовжує підтримувати українців, які залишаються вдома під час карантину. Зокрема, послуги, безкоштовні під час карантину – Vodafone Press, Vodafone Music, Bookmate та BeFit.

Vodafone також продовжив для абонентів передплачених тарифів можливість безкоштовно спілкуватися в популярних соціальних мережах і месенджерах до 30.04 за допомогою послуги Online PASS.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися