Понеділок, 15 Квітня, 2024

Vodafone запустив сервіс для перевірки готовності свого телефона і SIM-картки до 4G

Користувачі Vodafone можуть самостійно дізнатися, чи зможуть вони миттєво перейти на четверте покоління зв’язку, коли його запустять. Це відбудеться найближчими місяцями. Розгортання 4G вже почалося – перший конкурс з продажу частот відбувся у січні, а другий пройде в березні.Для того щоб перевірити, чи підтримують смартфон і SIM-картка технологію 4G, треба надіслати USSD-запит *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом та інформацією, де можна замінити свою стару SIM-картку на нову USIM.

Безкоштовно обміняти її можна в одному з найближчих магазинів Vodafone, перелік адрес доступний за посиланням. А якщо ви протягом року змінювали SIM-картку, вона може вже бути готовою до 4G. Адже більше року тому Vodafone Україна повністю перейшов на закупівлю нового типу карток USIM з підтримкою четвертого покоління зв’язку.

Актуальна інформація про 4G доступна на сторінці https://www.vodafone.ua/uk/4g.

1 коментар

  1. Конечно, БЕЗКОШТОВНО !!!!!!!!!!!!!! )))))
    А 25 грн. Меняется бесплатно, а карту ты покупаешь.
    Как на меня то весьма не дурно с каждого человека по 25 грн за кусок пластика.
    Та ладно с этими деньгами, Если бы купил, воткнул, активировал карту и всё работает. А то же себе головняк поднимаешь за эти же деньги.
    Аппарат начинает курочить, то сеть не ловит то инет не держит то инет есть, а сети нет. Иииии началась беготня по лагерю звонки и письма в тех поддержку.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися