Vodafone запустив 4G на 8 станціях київського метро

Для роботи 4G в підземці використовуються частоти в діапазонах 1800 МГц та 2600 МГц.

Пасажири київського метро отримали можливість продовжувати використання інтернет-сервісів в підземці. Сьогодні 4G-інтернет запрацював на 8 станціях метро і в тунелях між ними. Швидкісний інтернет працює на станціях Житомирська, Святошин, Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь, Сирець, Дорогожичі та Лук’янівська.

Запуск 4G в метро став можливим після прийняття Київською міськрадою рішення про плату за доступ до інфраструктури міста 12 березня цього року, й підписання нового договору доступу між мобільними операторами та метрополітеном. Незадовго до цього 4G інтернет був запущений на першій станції київської «підземки» – Академмістечко.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram: https://t.me/techtodayua

На наступному етапі 4G буде запущений на 14 станціях: Університет, Театральна та Хрещатик; Контрактова та Поштова площі, Майдан Незалежності, Площа Льва Толстого, Олімпійська та Палац Україна; Львівська Брама (проектована станція), Золоті ворота, Палац спорту, Кловська та Печерська. Під час технічних робіт у метро дотримуються всіх запобіжних заходів проводиться періодичне тестування співробітників, всі працюють в захисних масках та забезпечені антисептиками.

Для роботи 4G в підземці використовуються частоти в діапазонах 1800 МГц та 2600 МГц.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я