Субота, 24 Лютого, 2024

Android 14 зробить стандартною функцію з телефонів Samsung: гучність дзвінка та сповіщень регулюватиметься окремо

У телефонах Samsung можна мати окремі рівні гучності сповіщень і мелодій дзвінка. Це має сенс, оскільки ви можете захотіти, щоб вхідні дзвінки звучали максимально гучно, а ось постійні гучні булькання нотифікацій від десятків додатків можуть дратувати, і їх хочеться зробити тихіше. Така можливість скоро буде на всіх смартфонах з Android 14 – Google зробить її стандартною.

Свого часу Google запропонував функцію роздільної гучності дзвінка та сповіщення на своїх смартфонах Pixel, але згодом її видалив, повернувшись до одного регулятора гучності для мелодії дзвінка та сповіщень.

Користувачі Pixel давно просили Google повернути розділення регуляторів гучності, але компанія ніколи не звертала уваги на їхні відгуки.

Схоже, це може змінитися пізніше цього року, коли Android 14 запропонує окремі повзунки звуку дзвінка та сповіщень. Багато користувачів Pixel з Android 14 DP2 помічають окремі повзунки гучності для сповіщень і рингтонів на своїх телефонах.

Як зазначає Adroid-експерт Мішал Рахман, Google працює над розділенням гучності сповіщень і мелодій ще з бета-версії Android 13 QPR2. Однак раніше потрібно було ввімкнути прапорець, щоб активувати цю опцію. З Android 14 DP2, схоже, компанія віддалено перемкнула прапор, щоб розділити мелодію дзвінка та повзунки сповіщень за вмовчанням.

«Кілька користувачів повідомляють, що в Android 14 DP2 повзунки «гучність дзвінка та сповіщень» раптово розділені на «гучність дзвінка» та «гучність сповіщень». Це БЕЗ перекидання будь-яких прапорців, що раніше було необхідно для ввімкнення окремої гучності дзвінка/сповіщень», – написав Рахман у твіттері 17 березня 2023 р.

Хоча мелодія дзвінка та повзунки сповіщень не пов’язані, звук обох вимикається, якщо на телефоні ввімкнути вібрацію.

Незрозуміло, чи це була помилка чи навмисна зміна від Google. Оскільки це не налаштування на рівні API, окремі повзунки можуть з’явитися в наступній бета-версії Android 13 QPR3 і стати офіційними з випуском Pixel Feature Drop у червні 2023 року.

Ви можете встановити попередню оглядову версію Android 14 Developer Preview або бета-версію Android 13 QPR3, щоб скористатися цією зміною на своєму Pixel. Є надія, що Google розділить мелодію дзвінка та повзунки гучності сповіщень у випуску загальної версії пізніше цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися