Vodafone запустив дочірню ІТ-компанію IT SmartFlex

Компанія веде активний пошук ІТ-фахівців

Vodafone Україна заснувала дочірню компанію IT SmartFlex, яка буде займатися розробкою програмного забезпечення та готових IT-рішень для своєї «матері» та зовнішнього ринку. Два основних напрями нової фірми – це розробка нових рішень і системна інтеграція. Очолив компанію Олександр Денисюк, керівником R&D центру став Ігор Шкурко. Обидва мають великий досвід роботи в телеком-бізнесі, у сфері IT-розробки.

«Телеком – це одна з найбільш високотехнологічних галузей, яка сьогодні охоплює не тільки послуги мобільного зв’язку, а й інноваційні напрямки, такі як Вig Вata, IoT, хмарні і фінтех-сервіси. В ІТ СмартФлекс ми створюємо власний експертний центр для розробки і інтеграції нових продуктів і сервісів компанії Vodafone. Ми готові забезпечити не тільки якість, але і швидкість впровадження цих продуктів», – озвучує плани компанії директор IT SmartFlex Олександр Денисюк.

На даному етапі замовником розробки продуктів є Vodafone Україна. У перспективі IT SmartFlex готовий працювати і з зовнішнім ринком, зокрема, ринками інших країн, де працює Vodafone.

Компанія веде активний пошук ІТ-фахівців. У командах розробки потрібні Java архітектори, front-end, back-end розробники, автотестувальники і devops-інженери. Для front-end необхідні знання Angular, HTML, CSS. Back-end – це Java-розробка, Oracle DB і nosql-рішення. Також необхідні тестувальники, в першу чергу, автоматизаторів. Забезпечувати CI/CD підходи до постачання будуть DevOps-інженери. Архітектура рішень – мікросервісна. Перевага надається ІТ-фахівцям рівня Senior, у яких є досвід розробки та обслуговування високонавантажених, відмовостійких рішень для мільйонів користувачів. IT SmartFlex забезпечить IT-фахівців роботою над масштабними проектами і розробкою інноваційних продуктів. Ще одна особливість: серед вимог до кандидатів немає обов’язкового знання англійської на високому рівні, досить буде і базового.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я