Vodafone запустив другий курс з підготовки Big Data аналітиків

За результатами пілотного курсу 2020-2021, 40% студентів успішно пройшли навчання

Vodafone Україна провела набір та запустила другий навчальний курс школи Big Data Lab з підготовки аналітиків великих даних. Курс розрахований на аналітиків даних, бізнес аналітиків, IT-спеціалістів та ентузіастів з математичною підготовкою, які хочуть розпочати кар’єру в data science або розширити свою кваліфікацію.

За результатами пілотного курсу 2020-2021, 40% студентів успішно пройшли навчання. А 75% студентів, які захистили фінальний проект, вже працюють у data science.

Программа курса
За своєю насиченістю і бізнес орієнтованістю програма навчання Vodafone Big Data Lab не має аналогів в Україні. Вона розроблена кращими фахівцями України та світу і складається з ретельно відібраних та взаємопов’язаних дисциплін: фундаментальної математики, модулів big data інжинірінгу та доменної експертизи. Теорія підкріплюється практикою на реальних датасетах Vodafone. Це дозволяє у стислі терміни охопити весь спектр знань, необхідних для формування кругозору у data science, та на практиці навчитись працювати з великими даними. Навчання буде тривати шість місяців у онлайн форматі

Що нового
Автори курсу постійно вдосконалюють програму навчання, враховуючи досвід попереднього набору та розвиток data science.

У другому курсі була розширена практична частину модулів з інфраструктури великих даних та машинного навчання а також відкрито підготовчий курс, який допоміг студентам актуалізувати рівень знань у математиці та програмуванні, та адаптуватись до насиченого основного курсу.

Навчання проходить дистанційно в режимі онлайн і містить 350 лекційних і 350 самостійно-практичних годин. Під час лекцій студенти зможуть задавати питання викладачу, так як це відбувалося б під час очного навчання. Передбачена можливість передивлятись лекції у записі та консультуватись з викладачами за допомогою LMS системи та месенджерів.

Наприкінці навчання студенти будуть працювати над великим фінальним проектом з використанням реальних великих даних, який задіє всі знання та навички, здобуті в процесі навчання. Проект стане прикрасою портфоліо і підтвердженням професійних навичок для майбутнього роботодавця.

Після закінчення курсу та успішного фінального проекту, випускники зможуть розпочати кар’єру у data science на позиціях Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо.