Як на смартфонах Samsung дізнатися, що батарея зношена

Серед інформації про акумулятор та силу сигналу відшукайте рядок Level Block

Зазвичай дізнатися про те, що акумулятор вашого телефона потребує заміни не складно, адже коли автономність смартфона стає критично низькою це важко не помітити. А якщо телефон починає раптово вимикатися або у нього відклеюється кришка чи екран – це сигнал до термінової заміни батареї. Власники смартфонів Samsung можнуть додатково переконатися, що батарея їхнього мобільника зношена і потребує заміни.

Відкрийте додаток телефону та наберіть в ньому код *#0228#. Запуститься вікно BatteryStatus з інформацією про статус батареї.

Серед інформації про акумулятор та силу сигналу відшукайте рядок Level Block. Якщо його значення (0~8) – ваша батарея все ще має хорошу ємність. Коли цифри у цьому рядку зміняться на (0~7) або нижче – батарея зношена та потребує заміни.

Одразу після слів Level Block може стояти низька цифра – не варто її лякатися. Це індикатор поточного рівня заряду. Підключіть смартфон до зарядного пристрою та ця цифра має збільшитися.

Перебуваючи у меню BatteryStatus не натискайте кнопку Quick Start при зарядженій батареї. Ця кнопка призначена для калібрування показань акумулятора і її необхідно натискати, коли в батареї залишаються лічені відсотки заряду.