Вівторок, 21 Травня, 2024

Vodafone значно розширив покриття 4G у Львові

Клієнтам Vodafone Україна у Львові стало простіше перебувати на високій швидкості зв’язку. Оператор доповнив наявне покриття 4G в діапазоні 2,6 ГГц мережею у 1,8 ГГц. Завдяки цьому четверте покоління зв’язку запрацювало не лише в людних місцях, а на значно більшій території міста.

У липні оператор розпочав запуски 4G на частоті 1,8 ГГц у близько 50 населених пунктів у таких областях: Київська, Дніпропетровська, Харківська, Запорізька, Одеська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Кіровоградська, Херсонська та Львівська.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ у подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися