Волинь отримала оновлену мережу МТС

Завершився перший етап модернізації мережі «МТС Україна» у Волинській області, протягом якого компанія замінила в Луцьку та області базові станції та контролери на найбільш сучасні. Це збільшило пропускну здатність мережі щонайменше на 50%, а швидкість пересилання даних зросла удвічі.

Використання більш сучасних інтерфейсів і технологій забезпечує нову якість голосових сервісів і пересилання даних. Оновлення мережі вже дало перші результати – у перші ж дні роботи модернізованої ділянки щоденний обсяг використання послуг мобільного інтернету волинськими користувачами зріс удвічі.

Поліпшення також підготувало комунікаційну інфраструктуру до швидкого запуску технології 3G. До того ж нове обладнання відповідає сучасним вимогам енергоефективності та споживає значно менше енергії порівняно зі старим.

«Оскільки на літо припадає значний ріст кількості туристів, які відпочивають, зокрема, у Шацьку, ми таким чином прагнемо забезпечити їм комфортне спілкування. Зараз дуже важливо всіляко підтримувати внутрішній туризм, а якісний зв’язок – одна з важливих умов хорошого відпочинку. Тому ми зробили все від нас залежне, аби до літа оновити мережу на Волині, яка славиться своїми природними та історичними пам’ятками. Це означає, що, незважаючи на економічні труднощі, ми робимо те, що повинен робити відповідальний бізнес для своєї країни, – інвестувати, створювати робочі місця, поліпшувати сервіси і таким чином заохочувати інших потенційних інвесторів – як зовнішніх, так і внутрішніх, – вірити в Україну та її потенціал», – зазначив Сергій Самокрик, директор Західного територіального управління «МТС Україна».

Раніше «МТС Україна» оптимізувала мережу в Дніпродзержинську. А в 2014 році модернізація пройшла в Харкові, Сумах, Полтаві, Кіровограді, Дніпропетровську, Запоріжжі, Чернігові та Києві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я