Як отримати квитки на «Еверест»

Мрія побувати на найвищій горі світу може здійснитися, і для цього не обов’язково буде вставати з крісла. У кінотеатрах скоро показуватимуть фільм «Еверест», і МТС дарує квитки на його перегляд. Виграти запрошення можуть користувачі послуги «Світ кіно».

Отримати квитки можна в межах акції «Щасливий квиток на кінофільм «Еверест»», яка відбудеться в період з 21 по 27 вересня 2015 року. Щоб взяти участь в акції, достатньо підписатися на послугу «Світ кіно». Для цього необхідно відправити SMS з текстом «1» на номер 2810.

Десять абонентів, які будуть визначені випадковим чином серед всіх користувачів послуги «Світ кіно», котрі підписалися на неї до початку акції або в період її проведення, отримають по два квитки на «Еверест» або сувенір.

Переможці акції зможуть сходити на «Еверест» в одному з кінотеатрів у Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Львові, Миколаєві, Рівному, Сумах, Полтаві, Чернівцях.

Офіційна прем’єра фільму в Україні відбудеться 24 вересня 2015 року, трейлер фільму доступний за посиланням.

Вартість передплати на послугу «Світ кіно» становить 2,66 грн з ПДВ і ПФ на тиждень. Трафік на порталі m.mts.ua не тарифікується. Послуга надається на основі передплати, яка продовжується кожні сім днів з моменту підключення послуги. Відключити послугу можна самостійно, за допомогою SMS з текстом «СТОП» або «STOP» на номер 2810. Докладніше про «Світ кіно» можна дізнатися на офіційній сторінці послуги.