Як отримати смартфон в обмін на гру

З 10 по 31 березня 2015 року абоненти «МТС Україна» можуть отримати новенький топовий смартфон. Для цього їм необхідно лише активувати послугу App Market у цей акційний період.

Щоб зареєструватися в акції, необхідно підписатися на App Market будь-яким зручним способом: надіславши порожнє SMS на номер 2024 або на сайті з мобільного, натиснувши кнопку «0 грн.+» навпроти бажаного додатка і потім кнопку «Підключити» на сторінці активації.

Послуга App Market надає великий каталог ігор та додатків на будь-який смак – Asphalt 6, FIFA 2014, Need for Speed, Montezuma 2, Cut the Rope, Angry Birds Star Wars 2, Assassins ‘Creed 3, «Весела ферма», а також інші хіти, які можна завантажувати в необмеженій кількості. Оновлення каталогу відбувається щотижнево.

Послуга App Market доступна для телефонів на платформах Android, Symbian, Java, bada, Blackberry, Windows Mobile. Детальніше ознайомитися з послугою App Market можна на сайті оператора в спеціальному розділі.

Претендентів на подарункові смартфони визначатимуть випадковим чином щотижня. Плата за використання послуги перші сім днів не стягується, далі вона становитиме 6 грн на тиждень (з ПДВ і ПФ).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я