П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як відпочити з монстрами на канікулах

Користувачі «МТС Україна» зможуть безплатно переглянути другу частину популярного мультфільму «Монстри на канікулах». Для цього їм необхідно взяти участь в акції «Щасливий квиток на м/ф «Монстри на канікулах 2»!», яка відбудеться в період з 19 по 25 жовтня 2015 року.

Щоб взяти участь в розіграші квитків, достатньо підписатися на послугу «Світ кіно». Для цього необхідно відправити SMS з текстом «1» на номер 2810. Послуга «Світ кіно» дозволяє отримувати інформацію про кіноновинки, дізнаватися розклад кінотеатрів, а також завантажувати постери, трейлери і кадри з улюблених фільмів. Каталог оновлюється щодня, а вартість передплати на послугу «Світ кіно» становить 2,66 грн з ПДВ і ПФ на тиждень. Трафік на порталі m.mts.ua не тарифікується. Послуга надається на основі передплати, яка продовжується кожні сім днів з моменту підключення. Відключитися можна самостійно, за допомогою SMS з текстом «СТОП» або «STOP» на номер 2810. Докладніше про «Світ кіно» можна дізнатися на офіційній сторінці.

Десять абонентів, яких визначать випадковим чином серед всіх користувачів послуги «Світ кіно», отримають по два квитки на мультфільм «Монстри на канікулах 2» або пам’ятний сувенір.

Переможці акції зможуть переглянути «Монстри на канікулах 2» в одному з кінотеатрів в Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Львові, Миколаєві, Рівному, Сумах, Полтаві, Чернівцях. Офіційна прем’єра фільму в Україні відбудеться 22 жовтня 2015 року.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися