Вівторок, 23 Липня, 2024

Як правильно заряджати смартфон Android – поради Google

Батарея є найголовнішим компонентом будь-якого смартфона, адже що топовий флагман, що збалансований середнячок чи найдешевший бюджетник непридатні до використання, якщо акумулятор не тримає заряд та швидко розряджається. Правильним заряджанням можна мінімізувати швидкість деградації елемента живлення. Google розповів, як правильно заряджати Android.

  1. Лише комплектний зарядний адаптер

Google радить заряджати смартфон лише пристроєм з його комплекту. Інші адаптери живлення можуть заряджати занадто повільно, не заряджати зовсім, а також пошкодити пристрій або батарею. Google радить за детальною інформацією про зарядний пристрій звертатися до виробника.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram: https://t.me/techtodayua

  1. Не нагрівайте пристрій

Уникайте перегріву телефона, особливо коли батарея повністю заряджена. Google стверджує, що гаряча батарея розряджається набагато швидше, навіть якщо пристрій не використовується. Також вона піддається ризику пошкодження.

  1. Заряджайте пристрій у міру необхідності

Не потрібно чекати, коли телефон повністю розрядиться або зарядиться. Google рекомендує час від часу розряджати батарею до рівня нижче 10%, а потім ставити пристрій на заряджання на всю ніч.

Примітка

Щодо зарядних пристроїв традиційно відповідальність перекладається на виробника гаджета. Вважається, що він пропонує найкраще рішення. Однак тест оригінальних зарядних пристроїв iPhone, iPad, Samsung, SONY, Huawei, Xiaomi, Redmi показує, що комплектні адаптери хороші, але не найкращі. Наприклад, у деяких завищена напруга, яка перевищує допустимий для USB максимум 5,25 вольт.

Також комплектні зарядники мають мінімальний запас потужності. А зарядний пристрій Huawei AP32 замість заявленого струму в 4 А видає лише 2,1 А. Перевірка відбувалася з підключенням оригінального кабелю Huawei до смартфона Huawei.

Небезпечною для телефонів є пульсація напруги. У середньому значення пульсації складають 40-95 мілівольт, тобто 1-2%, що цілком нормально. Найменша пульсація у 8 мілівольт – у зарядного пристрою Huawei. Найгірший результат – у зарядного пристрою Xiaomi (129 мілівольт, або близько 3%).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися