П’ятниця, 8 Грудня, 2023

За якісним обслуговуванням звертайтесь до контакт-центру МТС

У Лондоні завершився десятий ювілейний конкурс Контактних центрів Європи EMEA (The 2015 ’10th Annual’ ContactCenterWorld Top Ranking Performer Awards), і український оператор став його переможцем. Контактний центр МТС обійшов суперників із різних країн світу та здобув перемогу одразу в трьох номінаціях цього престижного змагання.

Співробітники департаменту абонентського обслуговування «МТС Україна» – Костянтин Воробйов, Марія Фомічова та Світлана Городецька – представили контакт-центр у різних номінаціях конкурсу та отримали почесні нагороди від імені компанії у всіх номінаціях:

  • кращий контакт-центр з обслуговування клієнтів у Європі, країнах Близького Сходу та Африки;
  • другий кращий великий контакт-центр у Європі, країнах Близького Сходу та Африки.

Срібну нагороду як кращий суспільно важливий проект здобув контакт-центр «Лінія життя», який організовано на базі контакт-центру «МТС Україна» для надання консультацій з питань донорства крові.

Це не перші нагороди центру обслуговування. У минулому році контакт-центр «МТС Україна» отримав п’ять нагород на професійних конкурсах. Так, центр обслуговування абонентів «МТС Україна» переміг на конкурсі Всеукраїнської асоціації контактних центрів «DzWINNER» у номінаціях «Найкращий консультант року», «Найкращий продавець» і «Найкраща команда з продажу». А міжнародне журі конкурсу «Кришталева гарнітура» визнало найбільш ефективною з-поміж усіх інших систему навчання й розвитку персоналу контакт-центру «МТС Україна».

Прямим підтвердженням якості обслуговування в ЦОА «МТС Україна» є не тільки нагороди, а передусім вдячні відгуки, які абоненти залишають з власної ініціативи: їхня кількість у 2014 році зросла на 10%. На 7% зросла також і швидкість обслуговування, а рівень задоволеності якістю обслуговування за результатами опитування абонентів становить 4,74 бали при допустимому показнику 4,55.

Центр обслуговування абонентів «МТС Україна» складається з двох підрозділів у Львові та Дніпропетровську і є однією з найбільших структур компанії – вона налічує більше тисячі співробітників. Зараз це наймолодший відділ оператора: середній вік співробітника ЦОА – 25 років. Найбільший процент працівників – випускники українських вишів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися