П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Робітники МТС врятують життя своєю кров’ю

Напередодні Всесвітнього дня донора крові, який відзначається 14 червня, у головному офісі «МТС Україна» відбувся корпоративний День донора. За півгодини лікарі та медсестри Київського міського центру крові перетворили переговорні кімнати офісу на медичні кабінети. Усі охочі, отримавши попередню консультацію щодо підготовки до здачі крові та протипоказань за номером «Лінії життя» 7333, мали можливість швидко та безпечно здати кров.

Багато співробітників компанії здавали кров не вперше. Досвід та відповідна інформаційна підготовка забезпечили майже стовідсотковий допуск усіх бажаючих. Тому наприкінці акції лікарі зібрали близько 30 літрів донорської крові, за допомогою якої можна врятувати багато людських життів. А кожен новий донор отримав відзнаку небайдужості – браслет донора «Лінія життя».

Проведення Днів донора стало гарною традицією серед співробітників «МТС Україна». Кров регулярно здають у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську. Продовжує працювати і телефонна служба «Лінія життя» продовжує працювати, до якої надійшло понад 80 000 тисяч дзвінків.

Соціальна програма з розвитку донорства крові в Україні «Лінія життя» стартувала 13 жовтня 2014 року за підтримки «Асоціації служби крові України». Ініціатива спрямована на привернення уваги суспільства до проблеми донорства крові, формування культури донорства та збільшення запасів якісної донорської крові шляхом забезпечення швидкого й доступного способу отримання інформації та консультацій з питань донорства крові.

У рамках програми «Лінія життя» працює спеціалізований контактний центр. Зателефонувавши за номерами 7333 (безоплатно для абонентів «МТС Україна») та 050 119 7333 (для абонентів інших операторів відповідно до умов тарифного плану) із 7:00 до 1:00, кожен бажаючий зможе отримати інформацію з питань донорства крові, а саме: де можна здати кров, як проходить процедура і як до неї підготуватися, протипоказання до здачі крові, права донорів крові, пільги, які гарантуються донорам з боку держави та інше. З 1:00 до 7:00 важливу інформацію з питань донорства крові можна прослухати в автоматичному режимі.

У рамках програми «Лінія життя» створено тематичний сайт. За адресою donor.mts.ua на інтерактивній карті можна легко знайти найближчий пункт прийому донорської крові, ознайомитися з історією донорства в Україні та світі, дізнатися про сумісність груп крові при переливанні, протипоказання для здачі крові та переконатися, що здавати донорську кров абсолютно безпечно й навіть корисно для здоров’я.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися