Четвер, 20 Червня, 2024

Зустрічайте новий ігровий портал МТС

Абонентам МТС не доводиться нудьгувати, адже вони завжди можуть завантажити цікаву гру з ігрового порталу play.mts.com.ua. Останній отримав нещодавно новий дизайн, став зручнішим та розширив свій каталог розваг.

У новій версії порталу для пошуку ігор потрібна мінімальна кількість кліків. Окрім цього, у ньому розширили каталог ігор. Тепер на порталі асортимент ігор доповнили кращими новинками і найпопулярнішими іграми постачальників HeroCraft, SoftGames, TAP2GAME, Thumbstar Games, Barbarian Monkey. Стратегії, екшн, головоломки, спорт і ще багато цікавого контенту чекають на «геймерів», які можуть завантажувати ігри в мобільні пристрої і грати онлайн, не сплачуючи за трафік. Особливу увагу на порталі приділили іграм, які популярні на українському ринку: Monster Truck Stunt, Invaders Strike 2, Star Defender 3™ Doodle God™, Angry Nerds.

Портал підтримують операційні системи Android, Windows Mobile, а для пристроїв iPhones та iPads пропонується колекція онлайн-ігор. Усі нові користувачі можуть безплатно протестувати зручність нового «Ігрового порталу МТС» протягом п’яти днів, а після їхнього закінчення сплачувати 0,57 грн на день.

Щоб грати в «Онлайн Ігри» або приєднатися до «Ігрового Клубу», необхідно натиснути кнопку «Активувати» або надіслати безплатне SMS на номер 7300. Для останнього в ньому має міститися з текст 1, а для онлайнового геймінгу треба відправити текст 2. Після активації послуги надійде SMS з паролем, яким можна скористатися при заході на портал через мережу Wi-Fi. Якщо забули пароль, можна надіслати безплатне SMS з текстом 0 на номер 7300, і пароль надійде повторно. Для відключення послуги необхідно надіслати безплатне SMS із текстом СТОП або STOP на номер 7300.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися