Tech Today Awards: вигравай квитки на концерт «Океану Ельзи»

Ми продовжуємо конкурс статей про українську науку Tech Today Awards. До фіналу ще далеко, але хочеться підвести проміжні підсумки. Серед робіт, що подані до 31 травня 2016 року, буде розіграно приз глядацьких симпатій. Автор роботи, яка набере найбільшу кількість лайків (кнопка like знаходиться під кожним матеріалом, див. картинку нижче), отримає два квитки на концерт «Океану Ельзи», що відбудеться в Києві 18 червня.

like
Шановні журналісти, блогери та інше письменне товариство! Поспішайте подати свою роботу на конкурс.

Нагадуємо, Tech Today Awards – це конкурс, який запустили Vodafone Україна та NDI Foundation у рамках проекту Tech Today Hub. Його мета – зробити українську науку цікавою темою для українського читача та ЗМІ.

Узяти участь у конкурсі можуть журналісти, блогери, вчені – всі, хто хоче популяризувати науку, допоможуть зробити її «бестселером».

Переможці будуть обрані у двох номінаціях: 1) найкраще інтерв’ю з науковцем та 2) найкраща стаття про науковий проект. Автори найкращих статей отримають iPhone 6S та сприяння в організації інтерв’ю з Президентом НАН України, всесвітньовідомим українським ученим Борисом Патоном.

Реєструватися для участі в конкурсі можна з 1 березня 2016 року до 31 жовтня 2016 року. Докладніше про конкурс читайте тут.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я