Вівторок, 23 Квітня, 2024

Assassin’s Creed Rebellion – Fallout Shelter для асасинів

Поява Fallout Shelter зародила окремий жанр ігор. Ідея будувати і розвивати своє сховище виявилася настільки успішною, що була представлена ледь не у всіх часових епохах під різними сетингами. І ось франшиза Assassin’s Creed випустила мобільний додаток Assassin’s Creed Rebeloin зі знайомим за Fallout Shelter геймплеєм.

Утім, крім стандартного «бункера» проект пропонує і багато нових фішок. Так, адаптований під мобільні платформи Анімус дозволить грати відразу за кількох асасинів з різних епох, поки ви будете чекати на ранкову каву, а кожен член братства має унікальні здібності, необхідні для виконання місій.

Геймеру треба зібрати власне братство з найкращих «убивць» усіх часів, побудувати для нього сховище і битися з одвічними ворогами асасинів – тамплієрами. Паралельно доведеться розширювати команду, зміцнювати замок і виконувати спеціальні квести з пошуку ДНК асасинів-героїв. Елементи PvP додаються.

Додаток уже доступний у Google Play та AppStore, до того ж абсолютно безплатно.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися