Неділя, 25 Лютого, 2024

13 зниклих з Android функцій

За кілька років розвитку Android-система істотно змінилася як зовні, так і внутрішньо – у ній з’явилося безліч нових функцій, проте дещо й пропало. Як виявилося, зниклих не так уже й мало, саме на невелику оглядову статтю. Деяка частина цих втрачених функцій зараз може здатися дивною або навіть кумедною, але на час їхнього створення вони були актуальними.

1. Android 0.9 підтримувала платні шпалери і навіть мала для них окреме посилання в меню.

2. Ця ж версія отримала ландшафтний режим у лаунчері для смартфонів, який зник з виходом Android ICS.

3. В Android 0.9 був вбудований редактор слайдів, який був частиною програми SMS.

4. Клієнт YouTube в Android 1.0 містив на головному екрані посилання на розділи «переглядається», «найпопулярніше» і «найсвіжіше». Остання в 2008 році мала сенс, а ось зараз вона явно не потрібна – обсяги завантажуваного в сервіс контенту зросли в невимовну кількість разів.

5. В Android 1.5 з’явився ярлик, що відкриває додаток камери в режимі запису відео, пропав він менш ніж через рік, в Android 2.0.

6. Зате в Eclair частиною системи став спеціальний автомобільний режим Home Car, який перейшов звідти в Android 3.0 (для планшетів) і Android 4.0 (для всіх пристроїв). Він став провісником Android Auto, що з’явився лише через три роки.

7. Після довгої підготовки Adobe нарешті випустила Flash Player для Android. З’явився він у 2.2 Froyo і офіційно зник в Android 4.1.

8. Android 3.0 Honeycomb принесла в систему редактор відео Movie Studio, зникнення якого потім майже ніхто і не помітив.

9. У цій же версії системи в меню програм з’явилася вкладка «Мої програми», яку замінили на «Віджети» вже у Android 4.0.

10. Однак і остання дуже швидко зникла з базового лаунчера Google.

11. Уже робочу і досить популярну платформу відміток про місцезнаходження Latitude прибрали десь у часи Android 4.2. Як її заміну пропонувалося використовувати одну з функцій комбайну Google+.

12. В Android 4.2 пошуковик виключив зі стандартної поставки системи звичайний браузер. Google вирішила розвивати оновлюваний через Play Store пакет, на основі якого інші компанії можуть створювати власні навігатори.

13. Версія 5.0 Lollipop позбавила систему старої доброї «Галереї», заміною якої став додаток «Фото». Судячи з маси негативних відгуків, його інтерфейс не враховує любов багатьох людей до простої системи у вигляді папок.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися