Донецька та Луганська області повернули зв’язок

Нещодавно в жителів Донецької та Луганської областей повністю зник мобільний зв’язок від «МТС Україна». Причиною став обрив магістральної волоконно-оптичної лінії в зоні бойових дій. Фахівці оператора оперативно приступили до пошуку місця проблеми і вже змогли її вирішити. Надання сервісів для абонентів «МТС Україна» Луганської та Донецької областей відновлено.

Ушкоджене військовими діями обладнання

Враховуючи обставини, які складаються з незалежних від «МТС Україна» причин, просимо абонентів з розумінням поставитися до можливих обмежень мобільного зв’язку.

Фахівці «МТС Україна» роблять все можливе для оперативного відновлення зв’язку в населених пунктах на сході України. У технічних центрах компанії організовано цілодобове чергування, моніторинг стану мережі здійснюється 24 години на день 7 днів на тиждень. Тому більшу частину «позаштатних» ситуацій на мережі вдається вирішити оперативно, без обмеження надання послуг. З урахуванням заборони на нічні відновлювальні роботи в зоні бойових дій, відновлення зв’язку відбувається в режимі віддаленого управління мережею, якщо є така можливість

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я