Понеділок, 11 Грудня, 2023

Як на Android зробити картку пам’яті частиною внутрішнього накопичувача

За останні кілька років розміри найпопулярніших додатків зросли на більше 1000%, тоді як обсяг вбудованих накопичувачів у телефонах збільшився лише в кілька разів. Додайте до цього кеш та інші файли цих програм, і виявиться, що 64 чи 128 ГБ уже мало. У моделях, які підтримують microSD, можна було б перенести додатки на картку пам’яті, але Android має суттєві обмеження. Зате ця ОС надає можливість зробити картку пам’яті частиною внутрішнього накопичувача.Функція називається «Адаптивне сховище» та доступна починаючи з версії Android 6.0 Marshmallow. Її наявність залежить від виробника смартфона.

Телефон запропонує створити віртуальний накопичувач із внутрішньої пам’яті та картки microSD відразу, як тільки «побачить» нову картку у своєму слоті. Процес також можна запустити вручну через налаштування ОС. У розділі «Накопичувач» тапніть на картці, після чого – клацніть на кнопку меню та виберіть «Налаштування накопичувача». Вкажіть «Форматувати як внутрішній». При виборі опції телефон спочатку відформатує картку пам’яті, а потім віртуально приєднає її до системи. Дані, які були на картці пам’яті, зникнуть.

Після успішного форматування і логічного об’єднання телефон запропонує перенести мультимедійні дані (фото, зображення, музику тощо) на ту частину створеного дискового накопичувача, яка відноситься до картки пам’яті. Виберіть постійне перенесення і почекайте кілька хвилин.

Фото: Habrahabr

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися