16 ГБ оперативної та 1 ТБ флеш-пам’яті: якими будуть флагманські 5G-смартфони

Щоб справлятися з покладеними на них завданнями, 5G-смартфонам потрібно буде щонайменше 8 ГБ оперативної пам’яті

Компанія Micron, яка виготовляє пам’ять для гаджетів, каже, що флагманські 5G-смартфони матимуть гігантські обсяги пам’яті. У компанії очікують збільшення продажів 5G-техніки і відповідно – компонентів для її виготовлення.

Пристрої з підтримкою 5G уже демонструють значну частку ринку, наприклад, у Китаї на них припадає близько 40%. У Micron очікують, що глобальні продажі 5G-телефонів сягнуть 450 млн, а позитивна динаміка зростання збережеться до 2024 року.

Зростання обсягів пам’яті в 5G-смартфонах у Micron пояснюють тим, що смартфони робитимуть 100-мегапіксельні фотографії та записуватимуть відео в роздільній здатності 8K. У компанії прогнозують, що ігрова продуктивність таких апаратів зрівняється з більшістю настільних комп’ютерів.

Щоб справлятися з покладеними на них завданнями, 5G-смартфонам потрібно буде щонайменше 8 ГБ оперативної пам’яті. Для топових 4G-телефонів цифра становить 6 ГБ. Файлове сховище у 5G-пристроях подвоїться і складе від 256 до 512 ГБ.

Топові ж 5G-апарати матимуть 16 ГБ оперативної та 1 ТБ флеш-пам’яті.

Очікувати значного зростання обсягів пам’яті можна у момент, коли середньобюджетні та бюджетні моделі перейдуть з 4G на 5G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я