36,1 млрд додатків завантажили на смартфони у минулому кварталі

Простір мобільних додатків все ще перебуває в стані трансформації в умовах триваючої глобальної пандемії. Категорії, такі як покупки, фінанси та розваги, вийшли на перше місце наприкінці 2021 року, а інші все ще намагаються відновитись

У минулому кварталі обсяг завантажень додатків по всьому світу склав 36,1 млрд. В цілому в 4 кварталі 2021 року кількість завантажень додатків по всьому світу на 2,7 відсотка більше, ніж у минулому році.

Простір мобільних додатків все ще перебуває в стані трансформації в умовах триваючої глобальної пандемії. Категорії, такі як покупки, фінанси та розваги, вийшли на перше місце наприкінці 2021 року, а інші все ще намагаються відновитись.

За даними Sensor Tower, категорії «фінанси» та «інструменти» увійшли в число кращих категорій кварталу з ростом на 39% і 26% в річному обчисленні в Google Play відповідно.

Цього року набрали обертів додатки для роботи з криптовалютами та інвестиціями, а незамінні токени (NFT) стали «гарячим» трендом. У звіті також розповідається про успіх Instagram в минулому кварталі як першого додатка від Meta (екс Faceoobk), яке зайняло перше місце в чарті завантажень за квартал після WhatsApp в 4 кварталі 2019 року.

Тим часом, рекордні вісім мобільних ігор, у тому числі PUBG Mobile від Tencent, Honor of Kings від Tencent і Genshin Impact від miHoYo, принесли в минулому році більше 1 мільярда доларів в App Store і Google Play по всьому світу.

PUBG Mobile, локалізована як Game for Peace в Китаї і Battlegrounds Mobile в Індії, а також Honor of Kings займають 1та 2 місця за доходами від мобільних ігор у всьому світі, зібравши 2,8 мільярда доларів кожна. Це на 9% і 14,7% більше, ніж у попередньому році, відповідно.

У минулому році на 3-му місці був Genshin Impact, виручка якого в 2021 році досягла 1,8 мільярда доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я