Неділя, 25 Лютого, 2024

iPhone 14 може отримати найповільнішу флеш-пам’ять QLC

Майбутній смартфон iPhone 14 може використовувати один з найповільніших типів флеш-пам’яті – QLC. Однак така пам’ять дозволить Apple випустити моделі з вбудованим накопичувачем об’ємом до 2 ТБ.

Смартфон iPhone 14 можна буде одразу упізнати завдяки новому дизайну передньої панелі. В його екрані не буде вирізу, натомість усі датчики розмістяться в отворі, який нагадує пігулку.

Протягом багатьох років Apple використовувала дизайн з вирізом (його ще називали монобровою або чубчиком) на своїх iPhone. Починаючи з iPhone X 2017 року, компанія дотримувалася такого дизайну. На iPhone 13 дизайнери Apple вперше за чотири роки зменшили розмір вирізу.

На додаток до змін зовнішнього вигляду відбудуться деякі апаратні зміни. У звіті про ланцюжок поставок стверджується, що iPhone 14 буде поставлятися з накопичувачем максимальною ємністю 2 ТБ, але для цього використовуватиметься флеш-пам’ять QLC.

Apple планує збільшувати ємність сховища iPhone головним чином для задоволення поточних потреб користувачів, оскільки значно зросла кількість відзнятих відео. У той же час обсяг оновлень системи і програмного забезпечення також збільшується.

Багато років смартфони iPhone не могли запропонувати топові обсяги дискового сховища. У часи, коли Samsung та інші Android-вендори пропонували телефони з 1 ТБ, iPhone надавали тільки 0,5 ТБ. Лише в 2021 році iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max отримали комплектації з 1 ТБ.

Є повідомлення про те, що деякі партнери вже тестують нові продукти iPhone 14.

У споживачів можуть виникнути проблеми з використанням смартфонів з флеш-пам’яттю QLC. Це пов’язано з тим, що продуктивність і надійність QLC не такі хороші, як флеш-пам’ять попереднього покоління TLC. Наприклад, накопичувач з пам’яттю TLC витримує 0,33 повних перезаписи в день, тоді як QLC пропонує лише 0,1 повний перезапис в день.

Цього року Apple представить чотири нових iPhone. У лінійці будуть iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max. Ці чотири моделі матимуть два розміри дисплея, включаючи 6,1-дюймові та 6,7-дюймові версії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися