3dRudder: новий контролер для ніг від PlayStation

PlayStation випустила новий девайс для своїх приставок – контролер для ніг 3dRudder. Пристрій має розширити функціонал PS VR і зняти обмеження фірмового шолома віртуальної реальності, який не вміє відстежувати переміщення гравця.

3dRudder являє собою півсферу, плоска частина якої призначена для ніг. Напрямок та швидкість переміщення задається нахилами ноги – чим більший кут повороту сфери, тим швидше буде «бігти» персонаж. Вся конструкція працює за рахунок датчиків тиску і взагалі не передбачає кнопок. До PlayStation 4 підключається через стандартний USB-вихід.

Незважаючи на незвичайний підхід до вирішення проблеми, у PlayStation стверджують, що люди, які вже спробували 3dRudder, вважають його зручним, а рухи – природними.

У вільному продажу девайс з’явиться тільки 17 червня, але покупці вже зараз можуть зробити попереднє замовлення. Вартість новинки – 119 євро.

Доступна і ПК-версія 3dRudder, причому коштує вона на 20 євро дешевше консольної, а замовити можна вже зараз. На комп’ютері з контролером можна пограти в DOOM VFR, Skyrim VR, Fallout 4 VR, Arizona Sunshine та інші популярні проекти.