10 оригінальних плагінів для нової вкладки Google Chrome

Нова вкладка в браузері Google не відрізняється ні оригінальністю, ні функціональністю. Можливо, деяким читачам з мінімалістськими вподобаннями вона і сподобається, але для решти пропонуємо кілька плагінів, які урізноманітнять ваш щоденний веб-серфінг.

Earth View from Google Earth

Дуже круте розширення, яке виведе на нову вкладку найкрасивіші місця нашої планети. Плагін використовує сервіс Google Earth і показує різноманітні пейзажі з різних кліматичних поясів. Користувач може створювати списки обраних видів, для постійного повторення або щоразу дивитися випадкове зображення. Хто знає, можливо, Earth View подарує вам нову ідею для подорожі.

Earth View from Google Earth
Earth View from Google Earth
Developer: Earth
Price: Free

Google Arts & Culture

Google може запропонувати для свого браузера не тільки пейзажі, але й найкращі витвори класичного і сучасного мистецтва. Google Arts & Culture, як і Earth View при відкритті нової вкладки, буде виводити на екран зображення випадкової картини. Ну а якщо ви хочете щодня насолоджуватися новими творами мистецтва, можна ввімкнути функцію регулярного оновлення.

Toby

Toby – це лайтовий, але корисний плагін для нової вкладки. Він не ставить красиву картинку, але дозволить вмістити на одному екрані всі відкриті сторінки. Якщо авторизуватися в службі Toby, то розширення автоматично встановиться на всіх ваших девайсах.

Завантажити можна тут

FlashTabs

Плагін FlashTabs допоможе  перевірити свої знання, а разом з тим і дізнатися відповіді на питання, які давно вас цікавили. Розширення являє собою таку собі вікторину – щоразу при відкритті нової вкладки FlashTabs запропонує картку з випадковим питанням, на яке відразу можна подивитися відповідь. Користувач може оцінювати картки залежно від рівня складності, щоб підібрати найцікавіші.

FlashTabs
FlashTabs
Developer: flashtabs.co
Price: Free

Tabby Cat

Tabby Cat є одним з найпопулярніших плагінів нової вкладки. При кожному відкритті нової вкладки розширення запропонує нового милого котика – деякі зображення є вкрай рідкісними. Утім, якщо вам не подобаються коти, то всього за 1 долар їх можна замінити на собак, птахів або навіть ведмедів.

Tabby Cat
Tabby Cat
Developer: Stetz
Price: Free

New Tab Draft

З New Tab Draft ви зможете легко робити записи прямо в браузері. Плагін перетворює нову вкладку в величезне текстове поле, в якому можна вмістити список покупок, справи на день та інші важливі нотатки. Розширення зберігає записи в локальному сховищі, тому сервіси Google не мають до них доступу, утім, синхронізувати їх на інших пристроях теж не можна.

New Tab Draft
New Tab Draft
Developer: Tab Draft
Price: Free

Tab for a Cause

Завантаживши Tab for a Cause, ви отримуєте прекрасну картинку нової вкладки, круті віджети погоди і стилізовані повідомлення з ваших підписок. Однак плагін також дозволить брати участь у благодійності – час від часу в новій вкладці будуть з’являтися рекламні банери, кошти від перегляду яких і підуть на добрі справи.

Tab for a Cause
Tab for a Cause
Developer: gladly.io
Price: Free

Speed Dial 2

Найпростіше розширення зі знайомим багатьом інтерфейсом. Speed Dial 2 виводить на сторінку нової вкладки кнопки найчастіше відвідуваних веб-сайтів. Така функція доступна за замовчуванням в тому ж Яндекс.Браузері, але плагін надає реально великі і зручніші кнопки. Крім того, у разі необхідності можна активувати бічну або нижню панель з відображенням недавно закритих вкладок, розширень і закладок.

Sametab

Вельми оригінальний сервіс, який буде цікавий насамперед компаніям та офіс-менеджерам. Якщо кілька користувачів реєструються в Sametab через загальний мейл, то в них буде з’являтися однаковий фон нової вкладки. Причому на тлі може бути як картинка, так і текст, що робить плагін дуже зручним для відправлення завдань або повідомлень усьому колективу.

Sametab
Sametab
Developer: sametab.com
Price: Free

Blank New Tab Page

Blank New Tab Page є, мабуть, найдивнішим з розглянутих плагінів. Він не пропонує картинок, які надихають, крутих віджетів, полів для запису або списків вебсайтів, він взагалі нічого не виводить на сторінку нової вкладки. Просто біле полотно, яке привносить мир і заспокоєння в процес веб-серфінгу.

Blank New Tab Page
Blank New Tab Page
Developer: Vogt
Price: Free

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я