Субота, 2 Грудня, 2023

Інтернет перетвориться на відео

Відео «з’їдає» Всесвітню мережу, і за кілька років воно витіснить решту контенту. Уже через п’ять років 80% світового трафіку даватимуть сервіси потокового перегляду фільмів та роликів. Такі дані наводять експерти Cisco у своєму щорічному звіті про майбутнє Павутини.

За їхніми даними, до 2019 року інтернет перетвориться на таку собі гігантську магістраль з перекачування відео. Частину трафіку також генеруватимуть нові користувачі – до того часу близько 50% населення світу матиме вихід у віртуальний простір. Нові та старі користувачі створюватимуть та дивитимуться відео у підвищеній якості, через що монополія відеотрафіку стане ще більшою.

У Cisco попереджають, що такий сценарій може спричинити високе навантаження на інфраструктуру провайдерів. «Користувачі, які дивляться телеканали по інтернету, споживають удвічі більше трафіку, ніж ті, хто дивиться їх по ефірному телебаченню», – каже віце-президент Cisco Роберт Пеппер.

Чималу роль у тому, що відео в інтернеті пануватиме над іншими типами контенту, відіграють і мобільні пристрої. На цих гаджетах ми проводимо все більше часу – сьогодні це близько трьох годин на день, і близько половину цього часу ми споживаємо контент. Хоча п’ять років тому мобільним гаджетам діставалося близько години уваги на день, свідчить дослідження аналітиків компанії Kleiner Perkins.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися