Неділя, 25 Лютого, 2024

Як прогулятися в космосі

Європейське космічне агентство (ЄКА) презентувало на офіційному сайті віртуальний тур по Міжнародній космічній станції (МКС). Його створили на основі панорамних фотографій, зроблених італійським астронавтом Самантою Крістофоретті.

Зображення показують інтер’єр лабораторного модуля «Колумбус», який входить до складу станції. Об’єм приміщення – 75 кубічних метрів. Інтерактивну панораму зібрали з приблизно 14 знімків.

Надалі ЄКА планує зробити аналогічні віртуальні тури по всіх сегментах МКС. Капітан ВПС Італії Саманта Крістофоретті провела на орбіті 199 днів у складі екіпажу МКС. На Землю вона повинна повернутися 11 червня.

Міжнародна космічна станція обертається навколо Землі на висоті близько 340 кілометрів, здійснюючи 16 обертів на добу. Вона є міжнародним проектом і має модульну структуру: різні сегменти створені зусиллями країн-учасниць. У кожного модуля своя функція – дослідна, житлова або вантажна. Деякі з модулів, наприклад, американські серії Unity, є перемичками або служать для стикування з транспортними кораблями.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися