Понеділок, 15 Квітня, 2024

4G з’явиться в Україні до 2017 року

Національна комісія з регулювання зв’язку та інформатизації розраховує завершити підготовку до впровадження стандарту зв’язку четвертого покоління LTE до 2017 року. Про це під час виступу на Українському телекомунікаційному форумі заявив голова Нацкомісії Олександр Животовський, пише BBC.

«Якщо за два роки встигнемо – буде дуже добре, – зазначив він. За його словами, спершу потрібно провести дослідження й інвентаризацію частотного спектра, на якому можливо буде запустити LTE. – Нам потрібно зрозуміти, де працюють основні оператори, як може бути проведена конверсія».

Після цього необхідно визначити, за допомогою яких регуляторних механізмів можливо забезпечити рівні умови для всіх гравців ринку. Для цього, на його думку, потрібне як виділення нових радіочастот, так і впровадження «технологічної нейтральності».

Усі ці процеси підготовки, за словами Животовського, займуть близько двох років. При цьому четверте покоління зв’язку LTE обійдеться дорожче: телеком-регулятор має намір підвищити збір за радіочастоти для нього.

 

  • Теги
  • 4G
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися