Вівторок, 23 Липня, 2024

5 додатків для любителів лиж і сноуборду

skier-and-snowboarder

Сезон зимнього відпочинку щойно почався, і для любителів екстремально їздити зі схилів ми зробили добірку додатків. Вони вестимуть статистику успіхів, нададуть необхідні підказки та мапи, а також порахують кількість спалених калорій.

Ski Tracks

Цей платний додаток (11,23 грн) створено для любителів статистики і точності. Утиліта працює з прив’язкою до супутника через GPS-зв’язок, що дозволяє використовувати її в режимі польоту. Можна простежити кількість виконаних за день спусків, загальну пройдену відстань, максимальну швидкість руху і багато іншого. Уся інформація подається у вигляді простих і зрозумілих графіків. Крім того, додаток забезпечує точне геотегування зроблених фотографій з можливістю вивантажувати кадри у Facebook або Twitter.

Spot Digger

Ви вже спробували всі відомі вам схили і хочеться новенького? Запитайте про цікаві місця для спусків у інших любителів лиж та сноуборду. Додаток Spot Digger є, за словами розробників, одним з найбільших у світі спільнот фанатів цих видів дозвілля. Свої улюблені місця на мапі позначили сотні відомих і активних спортсменів, серед яких є новачки та професіонали.

Ski TrailMaps

Ця програма забезпечує картами з основними трасами найбільш відомих гірськолижних курортів світу – усього більше 1000 спусків. Вони досить наочні, а на маршрутах позначені їхні особливості. Окрім цього, можна підключитися до місцевих веб-камер чи подивитися локальну погоду на вибраному курорті. Це зручна програма, якщо ви не збираєтеся на якийсь маловідомий локальний курорт. Автори також надто агресивно просувають платну версію. У безплатній, наприклад, погоду можна подивитися лише 15 разів, після чого функція буде недоступна.

RIDERS

Велика база трюків для сноубордистів, любителів гірських лиж і велосипеду російською мовою – загалом 2500 відеоуроків для 15 видів спорту. До кожного трюку додається покрокова інструкція з його виконання, а також фотографії та відео. У додатку можна позначити для себе ті трюки, які хотілося б вивчити, а також ті, які вже опановані. Усі трюки можна сортувати відносно рівня підготовки.

Trace Snow Ski Snowboard Track

Додаток дозволяє реконструювати свої заняття, відстежуючи зміну швидкості, час, пройдену відстань, висоту і навіть кількість спалених калорій. Програма може розбивати маршрут на ділянки і показувати, скільки з них було пройдено і коли. Пройдені маршрути також можна відтворити в 3D.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися