Понеділок, 11 Грудня, 2023

Як зручно шукати свої файли в усіх «хмарах»

Серед багатьох недоліків інтернет-сервісів для зберігання документів є один, з яким стикається майже кожен. Це складність пошуку потрібного файлу, якщо не знаєш, де саме він знаходиться. Існує інструмент, який дозволить пришвидшити цей процес: він самостійно замість користувача перегляне кожну підключену «хмару» та пошукає в ній потрібний документ.

findo

Утиліта для пошуку файлів в інтернет-сервісах називається Findo, і вона є пошуковим асистентом. Спершу їй необхідно дозволити доступ до своїх акаунтів, а потім вона проіндексує їхній вміст. До своєї бази даних утиліта додасть кожен знайдений файл – електронні листи, фотографії, мультимедіа тощо.

Findo підтримує такі сервіси: Gmail, Outlook.com, Google Drive, Dropbox, OneDrive, Evernote, iCloud Mail та кілька інших. Користуватися нею можна на iOS, Windows, Mac, Chrome та Firefox. Окрім цього, Findo має веб-версію. Вартість користування сервісом – $4,99 за індексацію останніх шести місяців та $9,99 за індексацію всієї цифрової історії. Веб-версією поки що можна користуватися безплатно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися