Неділя, 19 Травня, 2024

Як передати закладки з Chrome у Firefox

Браузер Mozilla Firefox багато в чому кращий за Google Chrome, наприклад, Firefox підтримує блокувальники реклами, тоді як у Chrome від них залишилася лише назва. Також Firefox надає розширені функції на Android завдяки плагінам, наприклад, саме у Firefox можна дивитися YoutTube на Android без реклами. Якщо ви захочете перейти з Chrome на Firefox, потрібно буде перенести і свої закладки.

Примітка. Якщо ви на Android переходите на Firefox, знайте, що ви не можете імпортувати закладки безпосередньо. Натомість ви повинні імпортувати їх у Firefox на настільному комп’ютері (використовуючи наведені нижче інструкції), а потім синхронізувати свої дані з мобільною версією Firefox.

Якщо браузери Chrome і Firefox знаходяться на одному комп’ютері, запустіть Firefox на своїй машині. Потім у верхньому правому куті Firefox клацніть меню гамбургера (три горизонтальні лінії) і виберіть «Закладки» > «Керувати закладками».

У вікні «Бібліотека» вгорі виберіть «Імпорт і резервне копіювання» > «Імпортувати дані з іншого браузера». У вікні «Майстер імпорту» виберіть «Chrome» і виберіть «Далі».

Firefox запитає, які елементи ви хочете імпортувати з Chrome. Увімкніть опцію «Закладки» та натисніть «Далі». Ви побачите повідомлення про успішне імпортування всіх ваших закладок Chrome. Закрийте вікно «Майстер імпорту», натиснувши «Готово».

Тепер на панелі закладок Firefox ви побачите всі свої закладки Chrome.

Якщо браузери Chrome і Firefox встановлені на різних комп’ютерах, ви все одно можете виконати імпорт. Для цього спочатку експортуйте закладки Chrome у файл HTML. Потім перенесіть цей файл на комп’ютер, де встановилений Firefox. Імпортуйте закладки за допомогою майстра імпорту.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися