5 мобільних додатків, корисних в аеропорту

Очікування в аеропорту може бути приємним, ми пробували :) Для цього потрібно небагато: хороша компанія поруч, приємна зона відпочинку і швидкий #3Gmts. А з останнім пунктом ми точно порадимо, як за лічені секунди відволіктись, та ще й з користю. Маємо для тебе 5 мобільних сервісів, які зроблять твоє перебування в аеропорту справді приємним.

LoungeBuddy

Цей мобільний додаток допоможе зорієнтуватись в одному з 500 найбільших аеропортів світу. Сервіс проінформує, де знаходяться лаунж-зони, які послуги доступні безоплатно та платно в аеропорту, разом з доступом до сканерів та принтерів, пакуванням багажу, кафе чи навіть душовою.

Viator

Очікування в аепорту – це чудова нагода підшукати цікаві маршрути прогулянок у незнайомому місті. Додаток Viator – це знахідка для любителів знаходити секретні місця, не відомі більшості туристів, вулички і кафе, яких немає в традиційних пошуковиках.

Couchsurfing

Незамінний сервіс для тих, хто обожнює спонтанні подорожі так, що не зважає на ранні бронювання готелів чи квартир. Couchsurfing об’єднує людей, які безоплатно дають власне житло для проживання туристів, обмінюються враженнями, фотографіями.

GateGuru

На відміну від LoungeBuddy, цей додаток дає інформацію про місця реєстрації, час, який потрібен на очікування, а також найближчі кафе, магазини, Duty Free, звичайно, з розділенням на термінали.

MapsWithMe

Коли ще завантажувати програми і необхідні сервіси, як не в аеропорту? Із 3G це буде швидко. MapsWithMe – це мобільний додаток, який зберігає в офлайн карти будь-якої країни чи міста з маршрутами, цікавими місцями і кафе.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я