Четвер, 13 Червня, 2024

5 мобільних додатків, які знадобляться для подорожі в Одесу

Із запуском супершвидкісного 3G пошук найближчої точки вільного Wi-Fi не матиме сенсу. З вільним доступом в інтернет на вулицях міста, у торговельних центрах чи в транспорті користуватись мобільними онлайн-сервісами буде легко і зручно. Редакція Tech Today вибрала найпопулярніші мобільні додатки, які обов’язково стануть корисними мешканцям чи гостям Одеси.

Blablacar

Ви вирушаєте в подорож і ще досі не встановили мобільний сервіс Blablacar? Додаток must have усім любителям подорожувати Україною та за кордон. Blablacar об’єднує водіїв, у яких є вільні місця в автомобілях, та пасажирів, які їдуть у те ж місто, щоб розділити транспортні витрати і подорожувати з комфортом і гарною компанією.

OdessaRest

Назва мобільного додатка говорить сама за себе. Програма OdessaRest, без сумніву, вважається найпопулярнішим мобільним додатком серед гостей міста. Туристичні пам’ятки, розважальні події, концерти і театри та багато іншого.

TaxiCo

Мобільний додаток TaxiCo – це зручний і швидкий спосіб викликати таксі в Одесі в будь-який час доби. Окрім традиційного виклику автомобіля, сервіс дає можливість прорахунку майбутньої подорожі та редагування адреси на карті Одеси.

Путівник Одесою

Мобільний додаток «Путівник по Одесі» розроблений під егідою департаменту культури та туризму Одеської міської ради. Додаток завжди підкаже, де можна розташуватися, де смачно поїсти та які туристичні об’єкти відвідати. Вбудована функція квесту «check-in» надає можливість виграти призи, забрендовані туристичним логотипом міста.

Готелі Одеси

Мобільний сервіс «Готелі Одеси» – відмінний варіант, для мандрівників і ділових людей, який допоможе вибрати готель за місцем розташування, ціновою категорією і комфортом. Встановивши цей додаток, можна легко забронювати номер онлайн, переглянути ціни на номери і фото готелю.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися