Четвер, 13 Червня, 2024

5 можливостей Skype, про які ви могли не знати

Ви можете щодня користуватися Skype, але не використовувати всі його можливості. Ось кілька функцій, які зроблять цей комунікатор зручнішим.

1. На яких пристроях активний ваш акаунт Skype

У будь-якому чаті введіть команду /showplaces, і програма перерахує всі пристрої, де включений ваш Skype. Причому повідомлення з командою залишиться невидимим. Перевіряючи таким чином кількість пристроїв, ви зможете дізнатися, чи не забули ви вийти з облікового запису після роботи в Skype на публічному ПК чи в гостях. Вийти з усіх пристроїв можна командою /remotelogout.

2. Приховані смайли

У Skype можна відправляти співрозмовникам прапори. Для цього введіть код: (flag: XY), де XY – це літери країни.

Крім того, є маса звичних смайлів, які доступні за такими комбінаціями:

(Rock) – рок;

(Bug) – жучок;

(Bandit) – шахрай;

(Smoking) або (ci) – смайл, який курить;

(Drunk) – п’яниця;

(Headbang) – смайл б’ється головою об стіну;

(Poolparty) – вечірка біля басейну;

(Toivo) – хлопчик і собака.

3. Камера відеоспостереження

За допомогою Skype ви можете віддалено підключитися до домашнього ПК і подивитися, що відбувається в кімнаті. Для цього вам знадобляться два акаунти і вебкамера. На домашньому ПК попередньо налаштуйте нового користувача Skype і додайте свій основний аккаунт в список його контактів. При цьому в новому обліковому записі активуйте автоматичне приймання дзвінків, а в налаштуваннях відео – приймання лише від контактів. Зателефонувавши в будь-який час і з будь-якого місця на цей службовий акаунт, ви зможете побачити те, що бачить вебкамера.

4. Показати робочий стіл

Skype дозволяє кільком людям передивлятися один і той же документ, редагувати його або малювати на ньому завдяки функції демонстрування робочого столі. Відображення здійснюється в режимі реального часу, тому співрозмовник бачитиме ваш курсор. Щоб підключити цю опцію, потрібно встановити зв’язок зі співрозмовником і вибрати команду «Демонстрація екрана».

5. Редагування і форматування повідомлень

Повідомлення в Skype можна редагувати. Для цього клацніть правою клавішею миші на саме повідомлення і виберіть пункт «Редагувати повідомлення». Більш того, якщо ви відправили послання не тому адресату, ви можете видалити це повідомлення.

Також починаючи з версій ОС Windows 7 і Mac OS у програмі з’явилися нові можливості з форматування тексту:

* Жирний текст *

_ Похилий текст _

~ Закреслений текст ~

{Code} Моноширинний текст {code}

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися