5 програм на заміну Evernote

Для створення нотаток на Android багато хто відразу згадує про Evernote. Але цей сервіс нещодавно підняв ціни на свої послуги та став менш вигідним. Ось п’ять альтернативних додатків йому на заміну.

1. Simplenote

Untitled[1]

Порівняно з Evernote інтерфейс Simplenote набагато простіший. Але за це доводиться розплачуватися тим, що можна вводити лише текстові записи. Simplenote підтримує стандартні сьогодні функції: багатоплатформність (працює навіть на Kindle), синхронізацію зі сторонніми програмами.

2. Google Keep

Google Keep має мінімальний та зрозумілий дизайн. У цієї програми є кольорова індикація типів записів, обмін нотатками з іншими, нагадувачі тощо. Вона також дозволяє розпізнавати текст на зображеннях та автоматично переводить голосові записи в текст. Власники годинників Android Wear також можуть дивитися записи в Google Keep. Головний недолік цієї програми – вона працює лише на Android та Chrome.

3. Microsoft OneNote

OneNote-3[1]

Microsoft OneNote раніше був частиною пакету Microsoft Office OneNote, а сьогодні доступний у вигляді окремого сервісу. Рішення має багато функцій: підтримку різних платформ, ведення різних типів записів, конвертація електронної пошти в нотатки, запам’ятовування веб-сторінок, збереження фотографій та багато іншого.

4. Nevernote

Nevernote[1]

Програму Nevernote розробили ентузіасти відкритого програмного забезпечення Open Source як офіційну версію Evernote для Linux. Отриманий продукт виявився гарним конкурентом, і він працює на різних платформах, з Windows включно. При цьому для входу в Nevernote можна використовувати логін Evernote.

5. Google Docs

SIGN-UP-GOOGLE-DOCS[1]

Пакет Google Docs можна використовувати не лише для роботи з офісними документами, а й для створення нотаток. Перевага цього сервісу в тому, що ним багато хто користується, а також те, що він доступний на будь-якій платформі, необхідно лише підключення до інтернету. Адже Google Docs не має спеціальних клієнтів, а існує лише у веб-версії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я