Середа, 29 Травня, 2024

55% населення планети користуються смартфонами – звіт GSMA Mobile Internet Connectivity Report for 2023

Керівна організація мобільного зв’язку оприлюднила статистику світової мобільної індустрії. Асоціація GSM опублікувала свій звіт про підключення до мобільного інтернету за 2023 рік, у якому наводиться, що 55% населення світу – близько 4,3 мільярда людей – зараз володіють смартфонами. Кількість користувачів мобільного інтернету становить 4,6 мільярда, причому 4 мільярди з них отримують доступ до послуг через смартфони.

Є різниця між регіонами та доступністю мобільного інтернету у них. Майже 69% власників смартфонів у Північній Америці, Східній Азії та Тихоокеанському регіоні використовують пристрої з підтримкою 4G, тоді як більшість користувачів в Африці на південь від Сахари все ще покладаються на підключення UMTS 3G – подібно до Близького Сходу та Північної Африки, де кожен третій мобільний Користувач все ще використовує 3G-інтернет.

Зростання використання мобільного інтернету не дивно, але приблизно 3,4 мільярда людей залишаються без зв’язку. За даними GSMA, глобальний відсоток людей, які живуть у районах, де є мобільний широкосмуговий зв’язок, але не використовують його, становить 38%. Розрив у підключенні є вражаючим в країнах Африки на південь від Сахари та Південної Азії, де 59% і 52% населення не є онлайн.

Ще один важливий висновок зі звіту полягає в тому, що 600 мільйонів людей, або близько 8% населення світу, все ще користуються інтернетом через кнопкові телефони.

Іншими перешкодами для подальшого розширення мобільних користувачів є цифрові навички, грамотність, проблеми безпеки та доступність відповідного контенту – усе це заважає користувачам смартфонів повною мірою використовувати свої пристрої для доступу до інтернету.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися