П’ятниця, 14 Червня, 2024

«МТС Україна» прискорює швидку допомогу

В останні два роки лікарі за викликом стали значно швидше прибувати до хворих, з приємним подивом визнають жителі Харкова. «Раніше швидку допомогу доводилося чекати до години, а недавно доводилося викликати «швидку» до тещі – вони були вже протягом декількох хвилин», – говорив нам місцевий фотограф Сергій дорогою до центральної диспетчерської станції швидкої допомоги. Там і він, і ми змогли дізнатися, завдяки чому прискорилася харківська «швидка».

Зміни в Харкові відбулися в 2008 році, коли місцевий відділ охорони здоров’я автоматизував систему управління швидкої медичної допомоги (ШМД). Тоді диспетчерська служба обзавелася спеціальним програмним забезпеченням, а карети швидкої допомоги були оснащені спеціальними пристроями з GPS- і GPRS-передавачами.

Диспетчерська ШМП Харкова знаходиться в триповерховій будівлі на вулиці Червоножовтневій:

Усередині будівлі на сходовому майданчику висить нагадування про те, що тут швидка допомога працює давно:

Диспетчери займають одне просторе приміщення, яке умовно розбите на кілька відділів:

В одному з них знаходяться оператори виклику «швидкої». Усього їх шість, і дзвінки хворих поступають саме до них.

Саме при нас надійшов один виклик

За допомогою спеціального програмного забезпечення і напрацьованої бази даних оператор бачить, з якого будинку надходить дзвінок. Якщо з цього номера телефону людина вже колись зверталася за швидкою допомогою, то на карті висвічується її ім’я:

Завдяки такій автоматизації прийом виклику скорочується в кілька разів і займає не більше хвилини. Оператор вбиває необхідні дані (ім’я, адресу, скаргу, контактний телефон хворого) в базу даних, і їх одразу ж бачать оператори відділу евакуації.

Кожен з диспетчерів відділу евакуації відповідає за певну зону міста, хоча за потреби вони завжди можуть змінюватися і підміняти один одного

Евакуатори відправляють до місця карету швидкої допомоги, для чого підбирають лікарську бригаду. Усього їх у півторамільйонному Харкові близько вісімдесяти, і їх місце розташування видно на цифровій карті:

Система вказує, які бригади найближче до місця виклику, а також статус їхньої зайнятості

За лічені секунди визначивши відповідну лікарську бригаду, оператор з відділу евакуації відправляє лікарям завдання. Необхідні дані (адреса, ім’я хворого і скарга) надходять лікарям на мобільний телефон у вигляді SMS, а також на спеціальний автомобільний комп’ютер-термінал, який роздруковує інформацію на паперовій стрічці.

За допомогою цього пристрою лікарі також дають сигнал про прийом виклику – для цього він оснащений декількома кнопками
Аналог пристрою знаходиться і в самій диспетчерській. На відміну від мобільного телефона, він видає паперовий документ про виклик

Після прийому бригадою ШМП виклику її статус для оператора-«евакуатора» змінюється на «зайнятий». Для обраного автомобіля система розраховує оптимальний маршрут:

Надавши допомогу хворому, лікарі швидкої допомоги звітують про роботу, після чого вони готові до наступного виклику. До того ж бригада після виклику не їде на свою підстанцію, а, як правило, залишається на місці. Завдяки цьому «швидкої» постійно розосереджені по всьому місту, а отже – ближче до наступного потенційного хворого. Якщо ж пацієнта потрібно госпіталізувати, то в приймальне відділення лікарні надходить повідомлення про очікуваний час прибуття бригади, дані про пацієнта і його діагноз.

Така злагоджена робота диспетчерів і лікарів стала можливою завдяки не тільки спеціальному програмному забезпеченню і добре налагодженому алгоритму дій. Зв’язок диспетчерської з каретами швидкої допомоги забезпечується за рахунок супутникового та мобільного зв’язку. Про місце розташування бригад диспетчери дізнаються за рахунок того, що в «каретах» встановлені GPS-приймачі, і вказані ними координати машин передаються по мобільному зв’язку за допомогою GPRS/EDGE-модулів. Подібна схема контролю транспорту використовується в послузі МТС-Навігатор, за допомогою якої вже багато українських компаній заощаджують бензин. Але харківській службі швидкої допомоги така технологія зберігає набагато більше – час.

Для особливих випадків у станції ШМД є і мобільний термінал автоматизованої системи, який зв’язується з центром за допомогою CDMA-модему

Вона, а також автоматизація викликів значно прискорюють надання кваліфікованої допомоги хворим. Раніше диспетчер служби 103 одержував дані від того, хто викликає, три хвилини, потім півхвилини повідомляв про це відділу евакуації, а той ще дві хвилини передавав дані на підстанцію (на якій базуються карети швидкої допомоги). Півхвилини йшло на вибір диспетчером вільної бригади, і від двох до восьми хвилин вона витрачала перед виїздом до хворого. Ще від восьми до п’ятнадцяти хвилин лікарі їхали в потрібне місце. У підсумку до впровадження системи час доїзду бригади до хворого становило 15-28 хвилин.

Зараз же, якщо в Україні, за вимогами МОЗ, «швидка» повинна бути у хворого, який її викликає, протягом 15 хвилин, то в Харкові цей час тільки в 20% випадків перевищує 10 хвилин. До того ж у всій країні рідко яка бригада прибуває до хворих протягом навіть цієї встановленої чверті години, та й статистиці вірити важко – про час прибуття лікарі повідомляють самі. У Харкові такі дані показує автоматизована система. З її допомогою також завжди можна «підняти» історію викликів і проаналізувати дії тих чи інших співробітників швидкої допомоги, що дуже допомагає вдосконаленню їхньої роботи.

За словами керівника станції ШМД, заступника головного лікаря Харківської лікарні швидкої допомоги Віктора Забашти, після впровадження системи кількість несвоєчасних викликів скоротилося вдесятеро

Роль «МТС Україна» в роботі цієї системи важлива. «У цієї компанії дуже хороше покриття, і вона погодилася надавати нам послуги мобільного зв’язку, GPRS та SMS за найнижчою ціною. До того ж МТС спеціально для нас зробила особливий тарифний план, у якому враховуються потреби служби: необхідну кількість SMS, телефонних дзвінків та пересилання даних. Від інших операторів такого бажань піти назустріч не було», – говорить Сергій Ємельянов – представник харківської компанії Escape, що створила і впровадила цю систему.

«Ця ініціатива нас відразу зацікавила. У ній дуже добре поєднуються можливості нашого оператора і потреби швидкої допомоги. На цих послугах ми нічого не заробляємо, пропонуючи їх практично за собівартістю. Проте ті, хто потребує лікаря, отримують допомогу значно швидше, а кожна заощаджена хвилина може врятувати ціле життя», – пояснює керівник Північного територіального управління «МТС Україна» Василь Петровський.

До речі, по мобільному зв’язку від МТС у Харкові передають і кардіограми. У разі необхідності бригади, які спеціалізуються на кардіології, вимірюють роботу серця і отримані дані у вигляді цифрового акустичного сигналу передають до лікарні. Там він розшифровується і перетворюється на звичайну кардіограму, і до моменту доставлення хворого місцеві лікарі вже знають діагноз, що також допомагає скоротити час для допомоги.

Для вдосконалення роботи харківська служба ШМП тестує нові розробки – компанія Escape намагається адаптувати для потреб лікарів мінікомп’ютери

Цікаво, що впровадження автоматизованої системи в службі швидкої допомоги обійшлося місту всього в 2 млн гривень. Подібна система для служби 911 американського міста Х’юстон (удвічі більше Харкова) коштувала близько 110 млн доларів, розповідає Сергій Ємельянов. При цьому там стандартним часом на виїзд є 53 секунди, а в Харкові – до 30 (нормативи нашого МОЗ складають 2 хвилини). Фахівці, які приїжджали з Х’юстона, побачивши роботу харківської швидкої допомоги, сказали, що не можуть допомогти досвідом – тут вона працює навіть краще, ніж у їхньому техаському місті-мільйоннику.

Правда, Харків – уже не єдине місто, де мобільні та супутникові технології прискорюють «швидку». Після нього подібні системи були впроваджені і в 27 районах області, а рік тому – у Луганську. Харків’яни сподіваються, що їхній досвід буде поширений ще далі. Нам розповіли, що коли прем’єр-міністр Микола Азаров побачив цю систему в дії, то розпорядився, щоб такі ж були впроваджені в усій країні.

Переклад репортажу від 11 листопада 2011 року

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися