Субота, 9 Грудня, 2023

5G наближається: у Кореї тестують Giga-LTE

Південнокорейський телекомунікаційний оператор KT повідомив про свої плани запустити найшвидшу у світі комерційну мережу мобільного зв’язку – Giga-LTE. Вона надає гігабітні швидкості – майже такі самі забезпечуватиме і майбутнє покоління зв’язку 5G.

Нова мережа розвиває пікову швидкість на рівні 1,17 гігабіт за секунду. Це в 15 разів вище, ніж забезпечує LTE, та у 27 разів швидше за впроваджуваний в Україні UMTS. Швидкості Giga-LTE достатньо, щоб завантажувати фільми у роздільній здатності Ultra HD розміром у 18 ГБ приблизно за 126 секунд. Збірник із 100 музичних файлів загальним обсягом у 3 ГБ опиниться на диску за 21 секунду. Для порівняння, у найбільш швидкісних комерційних мережах сьогодення – трисмуговій LTE-Advanced – завантаження файлу розміром в 1 ГБ займає мінімум 28 секунд, а в широкосмугових мережах LTE-Advanced – 38 секунд.

Нові швидкості відчують уже цього тижня власники Samsung Galaxy S6 і S6 Edge, а з часом скористатися Giga-LTE зможуть і інші користувачі. Усе, що для цього буде необхідно, – оновити прошивку смартфона.

Компанія KT працює над створенням Giga-LTE спільно з Samsung Electronics з вересня минулого року. У липні оператор планує відкрити тестовий майданчик 5G на території конструкторського бюро KT у Сеулі, який повинен підштовхнути впровадження більшої кількості 5G технологій і закласти основи їх стандартизації. Тестове надання послуг у даному стандарті заплановане на зимові Олімпійські ігри 2018 року.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися