Субота, 9 Грудня, 2023

Для оновлення додатків у iOS 9 доведеться видаляти інші

Власникам iPhone та iPad із 16 ГБ пам’яті не варто поки що переходити на останню версію мобільної ОС, яка буде доступна вже восени. На нещодавній конференції розробників Apple WWDC представники компанії заявили, що встановлення iOS 9 буде вимагати на внутрішньому накопичувачі будь-якого підтримуваного iPhone або iPad 1,3 ГБ простору. Через це власники пристроїв з 16 ГБ вбудованої пам’яті відчуватимуть труднощі з оновленням додатків.

Проблему розуміють і в самій Apple, яка, тим не менш, не планує знімати з виробництва свої найбільш доступні модифікації iPhone. Замість цього IT-гігант вирішив піти іншим шляхом: додасть в iOS 9 можливість тимчасового видалення додатків, що допоможе при нестачі вільного місця для оновлень. Подібна функція була помічена в новій, другій бета-версії iOS 9.

Скриншот iOS 9, на якому система пропонує користувачу дозволити їй автоматично видаляти програми через брак вільного місця на диску

При необхідності нова мобільна операційна система від Apple зможе автоматично видаляти програми з пам’яті iPhone, а після успішного оновлення – непомітно для користувача відновлювати їх.

У компанії запевняють, що всі програми будуть відновлюватися без втрати інформації. Також Apple обіцяє використовувати в новій ОС та інші інструменти для економії простору на вбудованих накопичувачах своїх пристроїв.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися