Вівторок, 16 Липня, 2024

6 причин, чому магазинам додатків треба перейти на модель передплати

Хоча спеціальні сервери з додатками існують уже давно, наприклад, репозиторії в Linux, по-справжньому вони «розквітли» з приходом iOS та Android. Магазини додатків запропонували зручний спосіб отримувати програми і такий же зручний спосіб розставатися з грошима. Адже Google Play та App Store продають програми одноразово для кожного облікового запису. Проте, за даними дослідження журналу Economist, 80% компаній стикаються з тим, що користувачів така модель не влаштовує. Вони хочуть інших способів оплати, і експерти вважають, що сьогодні варто переходити на модель передплати. Вони назвали шість причин для цього.

  1. Відсіяти неякісні програми

Не секрет, що левова частка всіх додатків у магазинах має низьку якість або є копіями інших. З переходом на модель передплати магазини зможуть очиститися від них та залишити лише найпопулярніші розробки.

  1. Свіжі та найкращі продукти

Сьогодні ви вже не володієте своїм телефоном – це сервіс, яким вам дозволяє користуватися Apple, Google та інші розробники. Це твердження добре ілюструє примусове оновлення ОС, додатків та сервісів. Тобто сьогодні користування додатком – це процес, який передбачає регулярне оновлення. Для цього якнайбільше підходить модель передплати, а не разової купівлі.

  1. Гнучкість масштабування

Передплата дозволяє ретельніше планувати майбутнє як користувачам, так і магазинам додатків. Перші завжди знатимуть, що за чергову свіжу версію їх не змусять платити, а маркети програм можуть створити гнучкіший цикл розгортання додатків, додавання нових функцій та можливостей.

  1. Кращі взаємовідносини з користувачами

Робота за моделлю передплати дозволяє зробити користування магазинами додатків приємнішими. Адже навіть за якихось проблем користувач знатиме, що його не покинули. Наявна сьогодні модель продажів після оплати залишає покупця наодинці з можливими проблемами.

  1. Купівля програмного забезпечення – нісенітниця

Так, кожна компанія та кожна людина сьогодні не проживе без програмного забезпечення. Але додатки швидко старіють, і доводиться щоразу платити гроші майже за одне й те ж саме. Передплата дозволяє відмовитися від такої дратівливої моделі.

  1. Регулярний заробіток

Одна з головних проблем перед магазинами сьогодні не в тому, щоб заробити купу грошей. Проблема в тому, щоб отримувати цю купу регулярно. При роздрібних продажах додатків цього складно досягти. Але це легко вирішує робота з регулярною абонентською платнею. А завдяки тому, що передплата більш прогнозована у фінансовому плані, розробники можуть знизити ціни, заробляючи більше.

За матеріалами: The Next Web

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися