Понеділок, 24 Червня, 2024

Google Play Store розширює назви додатків

Розробникам програм на Android скоро не потрібно буде вигадувати короткі, але місткі назви для своїх додатків. Google дозволив додавати в заголовок майже вдвічі більше тексту, ніж можливо сьогодні. Нова можливість уже доступна для розробників.

Google Play

Відтепер у Google Play заголовок програми може містити не 30, а 50 символів. Деякі утиліти вже ними скористалися, наприклад, Waze та Tinder. Перша тепер має назву довжиною рівно 50 символів, а в іншої вистачило фантазії лише на 43. Наприклад, Tinder тепер називається Tinder – Match. Chat. Meet. Modern Dating, що перекладається «Tinder – Пари. Спілкування. Зустрічі. Сучасні побачення».

Свою назву також видовжило багато інших додатків. Ось короткий перелік найбільш примітних:

 • Kika Keyboard – Cool Fonts, Emoji, Emoticon,GIF
 • Emoji Keyboard Cute Emoticons – Theme, GIF, Emoji
 • Facemoji Emoji Keyboard – Cute Emoji,Theme,Sticker
 • YouCam Perfect – Photo Editor & Selfie Camera App
 • PicsArt Photo Studio: Collage Maker & Pic Editor
 • DU GIF Maker: GIF Maker, Video to GIF & GIF Editor
 • Tinder – Match. Chat. Meet. Modern Dating
 • World Series of Poker – Texas Hold’em Poker
 • APUS Launcher – Themes&Wallpapers, Boost, Hide Apps
 • Clean Master – Space Cleaner & Antivirus & Free Ram
 • QuickPic – Photo Gallery with Google Drive Support
 • Fs File Manager – File Master & File Hub &Explorer

У Google Play також працюють над тим, щоб рейтинг програм був максимально правдивим. Програмісти часто за гроші купували відгуки та накручували своїм програмам оцінки. Більші рейтинги роблять додатки помітнішими в пошуку та збільшують кількість реальних установлень. Компанія попередила всіх, що вона тепер буде контролювати і фільтрувати відгуки, установлення і рейтинги додатків. Порушення правил може призвести до повного видалення контенту з магазину.

До речі, хоча за кількістю доступних для завантаження ігор та програм магазин Google Play уже давно є світовим лідером, користувачі техніки на базі iOS все ще приносять розробникам удвічі більше грошей.

У 2016 році в США 66 видавців заробили перший мільйон доларів (без урахування виручки від реклами) з випущеного додатка для iOS. У Google Play їхня кількість становить 39, що в 1,7 раза менше. Для порівняння, у 2015 році кількість таких видавців була 34 і 14 в App Store і Google Play відповідно.

Також у Sensor Tower підрахували, які саме категорії додатків приносять своїм творцям мільйони. Найприбутковішою галуззю є ігри. В App Store 47% всіх додатків-мільйонників є іграми, а в Google Play – майже 75%.

Крім того, користувачі iOS більше налаштовані купувати не тільки ігри, але і різні утиліти, програми для обробки фото і відео та інший контент. У Google Play крім ігор користувачі витрачають гроші на програми з категорій «Розваги» і «Соціальні мережі».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися