Четвер, 30 Травня, 2024

7 геніальних і найдивніших ідей Мобільного конгресу

Найбільша подія мобільної індустрії завершила свою роботу, і час підбити її підсумки. Про гаджети, які з’являться цього року, ми вже розповідали. Тепер час поглянути на фантазію розробників та їхні ідеї, які вони привезли на Мобільний конгрес у Барселоні.

1. Кнопка Click’N’Pizza

Якщо в холодильнику закінчилася піцца, тоді не потрібно терміново згадувати номер піцерії. Достатньо відкрити дверцята холодильника та натиснути кнопку Click’N’Pizza. Виклик одразу надійде куди треба, і залишається лише дочекатися кур’єра. Цю кнопку придумав італійський стартап La Comanda, який продаватиме такі пристрої ресторанам.

2. Віртуальні польоти

Політати на повітряній кулі з технологіями можна навіть тим, хто боїться висоти. Адже вони насправді не відриватимуться від землі, а увесь політ пройде у віртуальній реальності. Такий концепт показав південнокорейський мобільний оператор SKC Telecom. Занурення у віртуальність повне: використовуються спеціальні окуляри, навушники, рухома підлога, а також зменшена копія повітряної кулі.

3. Додати відбитків телефону

Сьогодні біометрична ідентифікація набирає обертів, і нові смартфони виходять з датчиками відбитків. Старі ж гаджети могли б опинитися поза прогресом, якби не винахід компанії Nurugo. Вона презентувала знімний дактилоскопічний сканер, який можна вдягти на телефон, ніби чохол.

4. «Розумний» годинник для відеооператора

Годинники опановують нову професію: вони навчилися знімати кіно. Для цього корейський виробник оснастив їх великим об’єктивом.

5. Безпека на дорозі

Водіїв майбутнього можуть зобов’язати носити пов’язку U-Wake. Вона сканує активність головного мозку і попереджає про це шофера. Так автомобілі стануть безпечнішими.

6. Блокування вітру

Попри всі технології в сучасних смартфонах, вони не здатні подолати шум від вітру під час розмови. Але співрозмовник почує без проблем навіть при сильних поривах, якщо встановити на мобільник пристрій Windblocker.

7. Кросівки-шпигуни

Батьки зможуть знати, де знаходяться їхні діти, якщо ті взуті в кросівки від китайського бренду 361. У них вбудований GPS, який повідомить старших, що дітлахи відійшли надто далеко.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися